Чиновника Миколаївської міськради, якого підозрюють у розтраті 700 тисяч, відсторонили від посади

Фото з відкритих джерел

Суд відсторонив від посади на 2 місяці заступника директора Департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міськради, якому загрожує 12 років тюрми за корупцію.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Баштанського районного суду Миколаївської області від 22 травня.

Правоохоронці підозрюють, що заступника директора Департаменту здійснив розтрату бюджетних коштів шляхом зловживання своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, з метою збільшення їх доходів на загальну суму 741 тис. грн.

За даними слідства, мова йде про реалізацію у Миколаєві Європейської ініціативи «Угода мерів» це партнерство щодо запровадження енергетичного менеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету, укладеного між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та територіальною громадою міста Миколаєва.

В рамках цього проекту виконувалися роботи щодо реконструкції з термосанацією будівлі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та капітального ремонту системи опалення та покрівлі з утепленням фасаду будівлі СК «Надія» (СДЮСШОР № 4).

Правоохоронці вважають, що чиновник допоміг безпідставно перерахувати 741 тис. грн. ТОВ «Голден-Буд» за роботи, які були виконані за завищеними коштами, або взагалі не виконувалися.

За даними порталу НАПК, заступником директора Департаменту є Андрій Слободяник.

Варто відзначити, що суд відмовив від тримання під вартою чиновника. А ось від посади на два місяці відсторонив.

Директором та засновником ТОВ «Голден-Буд» є Єгор Цикало.

Павло Новик

-->