Будувати спортмайданчики у Кам’янському буде місцева голова федерації волейболу з найдорожчою пропозицією

Фото з відкритих джерел

Депатамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам`янської міської ради 24 травня за результатами тендеру уклав угоду із ТОВ “Будівельно-ремонтна група “Житлобуд” на будівництво міні-футбольних майданчиків на загальну суму 2,9 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору передбачено, що “Житлобуд” збудує міні-футбольні майданчики з навчально-тренувальних занять дитячо-юнацького футболу. Майданчики будуть розташовані на території Середньої загальноосвітньої школи № 19 Кам’янської міської ради за адресою: вул. Волзька, 1.

У акціоні взяли участь іще дві компанії – ТОВ “Будівельна компанія “Промресурс” та приватний підприємець Вячеслав Шеремет з дешевшими пропозиціями. Натомість тендерний комітет відхилив їхні пропозиції через низки невідповідностей в тендерній документації. Таким чином, перемога відійшла “Житлобуду”.

Створеним у липні 2017 року  ТОВ “Будівельно-ремонтна група “Житлобуд” керує Оксана Федосюк, яка одноосібно є власником цієї фірми. Компанія має 21 вид діяльності та згідно з даними Youcontrol, станом на 25 травня має податковий борг у розмірі 4,6 тисяч гривень.

Людина з таким самим ПІБ, починаючи з травня 2017 року, керує Громадською організацією “Кам’янська міська федерація волейболу”.

Усього за час свого існування “Житлобуд” переміг у 15 закупівлях на загальну суму 17,61 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->