25 мільйонів на обладнання для харківської лікарні отримав фігурант кримінальної справи

Зображення з відкритих джерел

Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради “Обласна клінічна лікарня” 30 квітня за результатами відкритих торгів уклало угоду з ТОВ “Білімед” на освітлювальну апаратуру на суму 24,75 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно зі специфікацією товару та умовами договору ТОВ “Білімед” поставить лікарні купольні та пересувні хірургічні світильники, зокрема: лампа хірургічна Emaled 560 з фокусуванням (10 шт.) сумарною вартістю 4,8 млн гривень; лампа хірургічна EMALED 560/560 стельова (20 шт.) сумарною вартістю 18,4 млн гривень; лампа хірургічна мобільна без батареї (7 шт.) сумарною вартістю 1,3 млн гривень. Усі лампи виробництва компанії EMA-LED GMbH (Німеччина).

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ “Рокмед”, пропозиція якого була на 20 тисяч дорожче. Жодна з компаній не знизила своїх пропозицій під час аукціону.

ТОВ “Білімед”, згідно із Єдиним державним реєстром судових рішень, у 2017 році фігурував у кримінальному провадженні щодо розтрати бюджетних коштів на закупівлі медичного обладнання для КЗ «Броварська центральна районна лікарня” на суму 7,2 млн гривень. Водночас слідчі встановили, що в Броварській ЦРЛ відсутнє відділення та обладнання для проведення гемодіалізу і дана процедура не проводиться, а придбані за договором матеріали до закладу ТОВ «БІЛІМЕД» фактично не поставлено.

ТОВ “Білімед” було створено у 2015 році. Статутним капіталом фірми у розмірі 20 тисяч гривень володіє мешканка Софіївської Борщагівки (Київська обл.) Ярослава Тарасюк, яка так само є директором компанії. Починаючи з 2017 року “Білімед” взяв участь у 860 закупівлях, підписав 368 контрактів на 826,8 млн гривень.

Георгій Шабаєв

Читайте також Лікарня в Києві закупила медичне обладнання на 2 мільйони у фігуранта кримінальної справи

-->