Улюбленець “Харківобленерго” відремонтує водогін у Саржиному Яру за понад 4 мільйони

Фото з відкритих джерел

Департамент комунального господарства Харківської міської ради 7 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ПП “Донком” щодо реконструкції систем водопостачання вартістю 4,34 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Роботи з реконструкції мереж водопостачання планують провести з лютого по грудень 2019 року. Згідно з умовами договору, планують відремонтувати ділянку водопровідної мережі Саржиного Яру у Харкові.

Також у торгах взяли участь ТОВ “Енергія-Сервіс” та ТОВ “Торгівельно-промислова компанія “Енергія”, пропозиції яких виявилися дорожчими.

Переможець торгів ПП «Донком» належить Ігорю Білецькому, директором підприємства є Вадим Голубенко.

Згідно з даними Вісника державних закупівель, ПП «Донком» з 2008 по 2013 рік отримало замовлень на 456,27 млн. грн. Левова частина цих замовлень була отримана від АК «Харківобленерго». У 2013 році «Донком» виграв тендер на будівництво водопроводу в Новомосковську. Тоді тендерний комітет допустив до участі в торгах фірму «Техекс-Буд», власником якої також був Білецький.

У 2016 році компанія фігурувала у кримінальному провадженні щодо розкрадання бюджетних коштів. Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що службові особи Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА протягом 2015 року, перерахували бюджетні кошти у сумі 19,3 млн гривень підприємству ПП «Донком» за виконання робіт з монтажу водопровідних і каналізаційних систем, але підприємство роботи фактично не виконало – до актів виконаних робіт внесли завідомо неправдиві відомості, а отриманні бюджетні грошові кошти перерахували на підприємства з ознаками фіктивності.

Усього починаючи з 2017 року, ПП “Донком” підписало 15 контрактів на суму 42,3 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->