Суд пробачив голову РДА, який проголосував за премії для себе

Зображення з відкритих джерел

Суд не побачив конфлікту інтересів у голови Веселівської РДА Запоріжської області, який будучи депутатом райради голосував за преміювання апарату РДА, у тому числі собі.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з постанови Веселівського районного суду Запорізької області від 8 квітня.

Мова йде про рішення сесії Веселівської райради, яка відбулася 19 квітня 2018 року.

За даними постанови, голова РДА Іван Мігуля, діючи як депутат, голосував за прийняття або не прийняття певних рішень по питаннях, які були винесені на позачергову сесію районної ради.

Одним з питань, яке було винесено на порядок денний зазначеної сесії, було питання № 6 «Про Програму матеріально-технічної підтримки діяльності органів виконавчої влади у Веселівського районі на 2018-2019 роки».

Згідно додатку № 1 до районної Програми одним з пунктів визначено «Забезпечення оплати праці і нарахувань на заробітну плату працівників Веселівської районної державної адміністрації», у тому числі і апарату Веселівської РДА у розмірі 732 тис.грн. Це рішення стосувалося, у тому числі премії голові РДА.

На думку правоохоронців, Мігуля мав приватний інтерес у голосуванні, і діяв в умовах реального конфлікту інтересів.

Однак, на думку суду, це рішення не мало конкретних сум винагороди для голови РДА. Тож Мігуля «не вступав у суперечність між приватним інтересом та службовими повноваженнями, а лише виконав вимоги обов’язкових нормативно-правових актів, які встановлюють надбавки для певної категорії працівників».

І тому голова РДА не діяв в умовах реального конфлікту інтересів.

Павло Новик

-->