Школу в Острозі відремонтує фігурант кримінальної справи з найдорожчою пропозицією

Фото з відкритих джерел

Відділ освіти Острозької районної державної адміністрації за результатами тендеру 27 березня уклав угоду із ТОВ “Барбакан” на капітальний ремонт Оженинської ЗОШ в Острозі на загальну суму 13,77 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами контракту передбачено, що ТОВ “Барбакан” виконає роботи з капітального ремонту – утеплить фасади та реконструює горищне перекриття будівлі школи, здійснить благоустрій території НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей) – ДНЗ (ясла-садок)» ім. Т.Г.Шевченка Острозької районної ради Рівненської області.

Разом із компанією-переможницею, у тендері брали участь ще 5 фірм. Найдешевшою виявилася пропозиція ПП “Чемрембудмонтаж”, яка погодилася виконати умови договору за 12,5 млн гривень. Однак тендерний комітет відхилив його пропозицію через невідповідність наданих документів тендерній документації. В дешевших пропозиціях інших учасників тендерний комітет також знайшов порушення при подачі тендерної документації.

Примітно, що ТОВ “Барбакан” фігурує у кримінальній справі щодо заволодіння бюджетними коштами. Департамент економіки Генеральної прокуратури України наразі здійснює досудове розслідування щодо розкрадання коштів службовими особи Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації та ПВКФ «Фіалка» та низкою підприємств, з якими вони мали фінансово-господарські відносини. Серед них і переможець торгів ТОВ “Барбакан”.

Рішенням слідчого судді Печерського районного суду Києва від 19 лютого 2018 року слідчим надано доступ до рахунків ТОВ “Барбакан”. Досудове розслідування триває.

ТОВ “Барбакан” було створено у лютому 2017 року. Статутним капіталом у розмірі 1 тис грн володіє Валентин Мандрицький, він же є директором фірми. За час свого існування компанія перемогла у 14 закупівлях на суму понад 69 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->