Торік Порошенко отримав понад 1,5 мільярди гривень доходів

Фото з відкритих джерел

За минулий рік Президент Петро Порошенко задекларував 1,56 мільярда гривень доходів.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з його декларації за 2018 рік, яка розміщена на сайті НАЗК.

Так, за 2018 рік Порошенко задекларував 336 тисяч гривень заробітної плати та більше 1,505 мільярда гривень дивідендів. При тому, що у 2017 році він задекларував всього 16,3 мільйона гривень доходів.

У банках чинний Президент зберігає більше 61 млн у доларах, понад 2 млн у гривні, 7 тис у євро та 8 тис у фунтах. Готівкою у Порошенка є 60 тис грн та 21 тис дол.

Крім того подружжя Порошенків задекларувало нерухомості та земельних ділянок на 77,5 млн грн та автівок на 900 тис грн. Зокрема, Президент задекларував Mercedes-benz 2010 року випуску та автомобіль дружини Jaguar 2018 року випуску.

Також у президента є кілька коштовних годинників від Hublot, Breguet, Patek Phillip.

Дружина президента Марина Порошенко має коштовності від Cartier, Carrera y Carrera, Dior, Leo Pi33o, Damiani, а також годинник від Hublot. Крім того у першої леді є чорна норкова шуба від Rinoi та кожушок із соболя Simonetta Revizza та кілька дорогих сумочок.

Як заявив речник передвиборчого штабу Порошенка Олег Медведєв, Порошенко задекларував за 2018 рік, “свідчать про його ретельну підготовку до прозорого фінансування виборчої кампанії”.

“У цьому випадку йдеться не про міфічне збагачення, а про перерахунок коштів від юридичних осіб, кінцевим бенефіціаром яких є Порошенко, на його рахунки як фізичної особи. Крім того, що ці кошти вже раніше оподатковувались у юридичних осіб, Порошенко додатково як фізична особа сплачує податок на доходи та військовий збір. Так, загальна сума доходу, яку Порошенко задекларував, становить один мільярд 520 мільйонів гривень. Оскільки понад три роки він не отримував дивідендів від підприємств, кінцевим бенефіціаром яких є, зазначена сума є доходом за увесь цей час”, – сказав Медведєв.

-->