Оточення Коломойського і Корбана отримало 4 мільйони на ремонт доріг на Дніпропетровщині

Фото з відкритих джерел

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам`янської міської ради за результатами відкритих торгів 19 квітня замовив у ТОВ “Будінвест інжиніринг” на ремонт дорожного покриття у м. Кам’янське на загальну суму 4,04 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору передбачено, що протягом 2019 року переможець торгів ТОВ “Будінвест інжиніринг” проведе ремонт доріг у м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.), зокрема: ямковий ремонт асфальтобетонного покриття, улаштування підстильних шарів, улаштування вирівнювального шару, розливання в’яжучих матеріалів і т.д.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ “Комунальник”, пропозиція якого виявилася на 2 тисячі дорожчою. Жодна з компаній не знизила своїх ставок під час аукціону.

“Будінвест Інжиніринг” тривалий час належав Ірині Воробйовій і Віталію Бараннікову. Перша у 2015 році висувалася в Амур-Нижньодніпровську районну в місті Дніпрі раду від партії “Наш край”, будучи головним бухгалтером нині ліквідованого ТОВ “Спецкомунгосп”. Тоді засновниками “Спецкомунгоспу” значилися Тетяна Щербатова і ТОВ “Дніпроуніверсал”, кінцевим бенефіціаром якого є Людмила Калмикова, позаштатна радниця Ігоря Коломойського на посаді губернатора Дніпропетровщини. У 2011 році серед засновників “Дніпроуніверсалу” була Вікторія Корбан, сестра Геннадія Корбана, екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА при Ігорю Коломойському.

Починаючи з 2017 року ТОВ “Будінвест Інжиніринг” підписала 134 контракти на суму у понад 2,7 млрд гривень.

Читайте також Комунальників Кернеса підозрюють в розкраданні коштів, виділених на ремонт дороги

Георгій Шабаєв

-->