Одеський новачок отримав півтора мільйона гривень на охорону ДП “Укргеофізика”

Фото з відкритих джерел

Західно-українська геофізична розвідувальна експедиція ДГП “Укргеофізика” 24 квітня за результатами допорогових закупівель замовило у ТОВ “Бізон-Безпека” охорону приміщень на суму 1,65 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору передбачено, що компанія розмістить пости охорони на об’єктах державного підприємства, зокрема: у Львові (на вулиці Данила Апостола, 9а) та обласних Самбірі та Рудках. Так само, пости охорони розмістять у м. Надвірна (Івано-Франківська обл.), с. Чорногузи (Чернівецька обл.) та у с. Затока (Одеська обл.) в пансіонаті “Геофізик”.

Жодної інформації про термін дії договору і охорони не вказано. Так само, замовник не вимагав надати довідку про аналогічні предмету закупівлі роботи, тому неможливо дізнатися про минулий досвід цієї компанії.

У системі Prozorro двічі поставили запитання до процедури – стосовно доцільності сертифікату відповідності для послуг та щодо кількості осіб на посту охорони. Відповіді на них ДП не надало.

ТОВ “Бізон-Безпека” було створено у серпні 2018 року. Керує та одноосібно володіє фірмою мешканець Одеси Олександр Кузнєцов. Людина з таким самим ПІБ балотувалася до Одеської міської ради у 2002 році від Партії національно-економічного розвитку України.

Так само Олександр Кузнєцов є директором у ТОВ “Cпецінформ безпека”, яке з 28 січня цього року фігурує у кримінальному провадженні щодо несплати податків, що завдало збитків державному бюджету на 1,76 млн гривень.

Попри те, що основним видом діяльності компанії є надання охоронних послуг, слідство встановило, що підприємства-контрагенти ТОВ «Спецінформ безпека» купують товари широкого асортименту, а саме, сигарети, будівельні блоки, посуд, кухонну побутову техніку, фрукти, харчові продукти, паливні конденсати, виконують будівельні роботи та інше.

Слідчі наполягають, що підприємства, в яких здійснюється придбання послуг, не мають належної кількості трудових ресурсів та не мають змоги надати послуги в тому об’ємі, що вказується у податковій звітності.

Для ТОВ “Бізон-безпека” державний підряд від “Укргеофізики” став першим – усього компанія брала участь у 5 закупівлях.

Георгій Шабаєв

-->