На Полтавщині поліція зацікавилася якістю ремонту будівлі суду

Фото з відкритих джерел

Поліція розслідує кримінальне провадження через зловживання службовим становищем та розтрату майна службовими особами Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Хорольського районного суду Полтавської області від 28 березня.

Правоохоронці виявили, що у жовтні  2018 року управління уклало угоду з ТОВ «Будівельна компанія «Євро Еліт Буд» щодо капітального ремонту покрівлі Лубенського міськрайонного суду. Сума договору склала майже 1,4 млн. грн.

Слідчі встановили, що до кінця 2018 року гроші підряднику були перераховані повністю на підставі актів виконаних робіт.

Але за даними правоохоронців, вже наприкінці січня 2019 року, навіть, візуальних огляд показував, що роботи не виконані.

«Також викликає сумнів якість виконаних робіт, оскільки роботи виконувалися в зимовий період», – йдеться в ухвалі суду.

Тож суд дозволив правоохоронцям отримати доступ до документів.

Цікаво, що ТОВ «Будівельна компанія «Євро Еліт Буд» отримує підряди лише від теруправління ДСА у Полтавській області без проведення відкритих торгів.

Директором та засновником фірми є Євгеній Мартосенко – голова Полтавського обласного осередку партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість». Інший засновник – Євген Ніколаєнко.

Нагадаємо, 14 січня у Полтаві затримали заступника начальника Полтавського теруправління ДСА Віталія Федька. Посадовця підозрюють у тому, що він вимагав та отримав 248 тис. грн хабара. На думку СБУ, Віталій Федько отримував по 15% «відкату» за ремонт приміщень судів. Він нібито налагодив механізм одержання неправомірної вигоди від місцевих підприємців, обіцяючи сприяти у підписанні актів виконаних робіт та вчасного перерахунку коштів.

Павло Новик

-->