На Київщині два директори КП попались на отриманні майже 100 тисяч хабара та «відкатів»

Фото з відкритих джерел

Затримано двох керівників комунальних підприємств області, які за посередництвом ще однієї особи вимагали та отримали неправомірну вигоду від приватних підприємців за постачання ними продукції в заклади громадського харчування.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби Генеральної прокуратури України.

Крім цього, посадовці здійснили розтрату та заволодіння бюджетними коштами.

“Зокрема, під час досудового розслідування встановлено, що вони незаконно перерахували 96 тис грн бюджетних коштів на рахунки підприємців за продукцію, яка в дійсності не постачалася, натомість вимагали повернути кошти, але готівкою”, – йдеться у повідомленні.

Також від підприємців вимагалось після проведення розрахунків, ще повертати готівкою 20% в якості “відкатів” від суми реально поставленої продукції.

Затримали їх 18 квітня 2019 року, після передачі грошових коштів у сумі понад 96 тис грн у керівників комунальних підприємств проведено невідкладні обшуки, під час яких виявлено та вилучено неправомірну вигоду та зброю.

“На теперішній час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, директорів комунальних підприємств затримано в порядку ст. 208 КПК України, трьом зловмисникам готується повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди та заволодінні бюджетними коштами (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України) та обрання запобіжного заходу”, – додали в прокуратурі.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, на багатомільйонному хабарі упіймався директор львівського КП.

-->