Лікарня в Києві закупила медичне обладнання на 2 мільйони у фігуранта кримінальної справи

Фото з відкритих джерел

Олександрівська клінічна лікарня м. Києва 12 квітня за результатами відкритих торгів уклала угоду із ТОВ “Глобалмедгруп” на постачання медичного обладнання на загальну суму 1,9 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Так, згідно з умовами договору, компанія-переможець тендер направить до лікарні анестезіологічні столи, стільці для хірурга, медичні стелажі, хірургічні столи та інше. Найдорожчим виявився робочий медичний стіл з двома мийками та полицею виробництва Inspital Medical Teknoloji (Туреччина) – за нього лікарня віддасть 247,6 тисяч гривень.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ “Медікалгруп-Україна”, яке запропонувало на 3 тисячі гривень більше, ніж конкурент. Жодна з компаній не знизила своїх початкових ставок за три кроки аукціону.

Директором ТОВ “Глобалмедгруп” є Емма Гук, а засновником – мешканка с. Чубинське Київської області Майя Кліщевська із статутний капіталом у 100 тисяч гривень.

Ця компанія фігурувала у кримінальному провадженні щодо зловживання службовим становищем посадовцями Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА і ТОВ “Білімед” на закупівлі медобладнання. Під час обшуку “Білімеду”, слідчі виявили оборотно-сальдові відомості та печатку “Глобалмедгруп”.

Починаючи з 2017 року, ТОВ “Глобалмедгруп” підписав з бюджетниками 121 контракт на суму в понад 284 млн гривень.

За даними видання “Наші гроші”, ТОВ “Глобалмедгруп” контролюється братами Германом та Володимиром Фісталями.

Георгій Шабаєв

-->