Компанія сім’ї нардепа Лаврика взує “Укргазвидобування” за 6 мільйонів

Зображення з відкритих джерел

АТ “Укргазвидобування” в особі філії Бурове управління “Укрбургаз” 7 березня за результатами тендеру уклало угоду із ТОВ “Таланпром” на постачання захисного взуття на загальну суму 6,22 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору передбачено, що компанія-переможниця поставить акціонерному товариству шкіряні черевики для робітників бурових бригад з захистом від підвищених температур. Так, пара гумових болотних (рибацьких) чобіт із захисним підкосом обійдеться держустанові у 1191 гривню за пару.

Із переможцем конкурувало ще три підприємства – “Промисловий стандарт”, “Укртекстиль” та “Арміс груп”, однак їхні цінові пропозиції виявилися дорожчими.

ТОВ “Таланпром” на 99% належить ТОВ “Таланлегпром”, власником якого є Андрій Лаврик (98%) та Оксана Лаврик (2%). Андрій Лаврик є сином народного депутата 8 скликання Миколи Лаврика – екс-очільника Сумської ОДА.

Сама ТОВ “Таланпром” входить до групи компаній “Талан”. Згідно із даними Youcontrol, група об’єднує підприємства легкої промисловості (виробництво взуття, 3,5 млн. пар взуття в рік), на яких зайнято більше 10 тис. працівників. Компанія «Таланлегпром», що входить до складу групи, стала основним постачальником взуття для військових України після початку бойових дій на Донбасі.

ТОВ “Таланпром” за останні три роки підписал 93 контракти з бюджетниками на загальну суму в понад 671 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->