Київпастранс замовив ремонт фірмі, яку підозрювали у підписанні фіктивних договорів

Зображення з відкритих джерел

Комунальне підприємство “Київпастранс” 26 лютого за результатами відкритих торгів замовило у ТОВ “ВКФ “Дані” ЛТД” ремонт підходів та під’їздів до платформ на загальну суму 4,98 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Так, згідно з умовами договору, компанія має провести реконструкцію підходів та під’їздів до станції Вишгородська в рамках робіт з оновлення Кільцевої дороги для електропоїздів у місті Києві.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ “Будівельне управління №39”, яке запропонувало на 50 тисяч більше від конкурента. Обидві компанії не знижували своїх пропозицій під час аукціону.

Компанія переможець “Дані ЛТД” у 2016 році фігурувала у кримінальному провадженні, яке розслідувало Головне управління Нацполіції у Львівській області. Тоді правоохоронці підозрювали, що службові особи ПАТ «Львівгаз», переслідуючи корисливі мотиви, вступили у злочинну змову зі службовими особами підконтрольних їм комерційних структур, зокрема з ТОВ ВКФ «Дані» ЛТД з метою привласнення інвестиційних коштів, залучивши їх, шляхом укладання фіктивних договорів, до виконання робіт по заміні газових мереж на території Львівської області.

ТОВ “ВКФ “Дані” ЛТД” було створено ще у 1992 році. Статутнимй капітал фірми складає 177 тисяч гривень. Керує компанією Володимир Сєдов, а її власником є мешканець столиці Сергій Білошистий. З початку 2017 року ця компанія перемогла на 14 закупівлях, отримавши 34,1 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->