Фірмі, яку звинувачують у розтраті державних коштів, віддали мільйон на ремонт доріг у Львові

Фото з відкритих джерел

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради 15 квітня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ “Альтбуд ЛВ” на ремонт доріг на загальну суму 1,06 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою на ремонт вулиці Антоненка-Давидовича у Львові, витрати підприємства на заробітну плату складуть 171,73 тис. грн, а прибуток фірми – 22 тис. грн. Всі роботи планують завершити до червня 2019 року.

У тендері взяли участь ще три компанії, чиї цінові пропозиції були дорожчими від переможця торгів.

Як раніше повідомляли “Наші гроші”, директором за засновником ТОВ «Альтбуд ЛВ», яке працює на ринку лише з червня 2017 року, є Андрій Кухтицький, який також володіє ще фірмою «Гарантспецбуд ЛТД». Це підприємство на даний час є фігурантом кримінального провадження, порушеного за статтею 191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем щодо привласнення державних коштів). Провадження було відкрито у лютого поточного року, і на даний час триває досудове розслідування, в якому слідчі витребували у Личаківської райадміністрації документи щодо діяльності фірми з 2016 по 2018 роки.

Крім того триває ще одне досудове розслідування, в якому фігурує колишня фірма Андрія Кухтицького. Йдеться про підприємство зі схожою назвою – «Гарантспецбуд -Захід», службових осіб цієї фірми прокуратура Львівської області обвинувачує в привласненні понад 8 млн грн бюджетних коштів під час реконструкції вулиць Котляревського та Нечуя-Левицького. Щоправда, за даними Єдиного державного реєстру, особливих зрушень в слідстві не відбувається.

Крім того, як повідомляли «НГ.Львів» в червні минулого року самого Андрія Кухтицького затримували працівники управління захисту економіки департаменту захисту економіки Національної поліції України за те, що він намагався підкупити працівника львівської прокуратури. За 8,4 тис. доларів США він просив закрити кримінальне провадження щодо привласнення бюджетних коштів.

Георгій Шабаєв

-->