Фірма помічника депутата Кіссе відремонтує дорогу в Одесі за 4 мільйони

Фото з відкритих джерел

Управління дорожнього господарства Одеської міської ради 23 квітня за результатами відкритих торгів уклало угоду із ТОВ “Навекастрой” на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі в Одесі на загальну суму 3,78 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору, компанія-переможниця до грудня 2019 року має виконати роботи з ремонту вулично-дорожньої мережі у м. Одеса. Прямі витрати складуть 3 млн гривень, з яких на зарплату витратять 99 тисяч гривень, на матеріальні ресурси – 2,61 млн гривень, на експлуатацію будівельних машин – 323 тис гривень.

У тендері взяли участь іще дві компанії – ТОВ “Укрбуд трест” та ПП “Дорстрой”. Їхні пропозиції були вищими, аніж у переможця, на 14 тисяч гривень. Жодна з компаній за три кроки аукціону не знизила своїх початкових ставок.

Згідно із даними Youcontrol, переможець торгів ТОВ “Навекастрой” належить Роман Ставнічуку, який до того ж є і директором цієї компанії. Раніше серед власників фірми був і Володимир Мурованний. Як писало видання “Думская.нет”, Ставнічук і Мурованний є помічниками депутата Біляївської райради від “Нашого краю” Петра Кіссе, рідного брата народного депутата України Антона Кіссе.

Так само видання писало про те, що ця фірма виконувала роботи в Одесі на розі вулиць Новосельського і Торгової. Через кілька місяців після ремонту там помітили діру. Тротуар ремонтували з 14 листопада по 15 грудня 2017 року. Замовником робіт було муніципальне управління дорожнього господарства, тендер виграло ТОВ “Навекастрой”. За ремонт фірма отримала 824 тис гривень.

Загалом, починаючи з 2017 року, компанія перемогла у 70 закупівлях на суму 53,1 млн гривень.

Георгій Шабаєв

Читайте також Київпастранс замовив ремонт фірмі, яку підозрювали у підписанні фіктивних договорів

-->