Фігурант розслідування “БЛОГЕРІВ” про змову на тендері підписав новий контракт попри дослідження АМКУ

Фото з відкритих джерел

П’ятихатська районна рада за результатами переговорної процедури 1 квітня підписала угоду на охорону об’єктів із ТОВ “Бекет 2017”, яку “БЛОГЕРИ” викрили на змові під час тендеру на охоронні послуги для Жовтоводської ТЕЦ.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Тендер на охоронні послуги не проводився – П’ятихатська районна рада у системі Prozorro опублікувала лише звіт про укладений договір. У ньому йдеться про те, що компанія забезпечить охорону адміністративної будівлі та надвірних споруд районної ради по вул. Садовій, 104 у м. П’ятихатки (Дніпропетровська обл.). Охорона об’єктів здійснюватиметься протягом півроку. Вартість послуг становить 41 грн за годину охорони.

У січні 2019 року “БЛОГЕРИ” опублікували розслідування “Як компанія з орбіти «Народного фронту» допомогла «розвести» жовтоводську ТЕЦ на півтора мільйони”. У ньому ми розповіли про те, що єдині компанії-учасниці тендеру на охоронні послуги для Жовтоводської ТЕЦ – ТОВ “БЕКЕТ 2017” та ТОВ “Тортус” пов’язані між собою спільним директором Євгенієм Тимохіним, що має в собі ознаки антиконкурентних узгоджених дій.

За фактами, викладеними у матеріалі, Центр протидії корупції звернувся до Антимонопольного комітету, Державної аудиторської служби і самого комунального підприємства.

Унаслідок цього Антимонопольний комітет розпочав дослідження цього тендеру. “За результатами дослідження, у разі підтвердження ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, органами Комітету буде вжито відповідних заходів”, – відповіли в АМКУ.

Згодом у самому комунальному підприємстві повідомили, що оголосили новий тендер та розривають контракт з переможцем торгів ТОВ “Бекет 2017”. Натомість, розірвавши контракт, Жовтоводська ТЕЦ оголосила повторний тендер, на якому перемогу здобула та сама ТОВ “Бекет 2017”.

Георгій Шабаєв

-->