Фігурант кримінальної справи отримає півсотні мільйонів за будівництво басейну

Фото з відкритих джерел

Комунальна установа “Романівська дитячо-юнацька спортивна школа” 20 лютого за результатами відкритих торгів підписала контракт з ТОВ “АртХаус” на будівництво та облаштування плавального басейну на суму 54,87 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Так, згідно з умовами договору, компанія-переможниця має до кінця 2020 року звести та облаштувати фізкультурно-оздоровчого комплексу “Плавальний басейн” у смт. Романків (Житомирська обл.). Прямі витрати складуть понад 36 мільйонів гривень.

У фінальному аукціоні з переможцем конкурувало ТОВ “Візин Річ”, яке погодилося побудувати басейн на 10 мільйонів дешевше. Однак тендерний комітет відхилив пропозицію “Візин Річ” через те, що компанія начебто подала недостовірні дані щодо повноважень директора підприємства.

Примітно, що переможець тендеру ТОВ “АртХаус” фігурував у кримінальному провадженні. У 2016 році слідчі ДПІ встановили, що що протягом 2016-2017 років на рахунки ТОВ “Артхаус” із бюджету перераховувались грошові кошти за виконання будівельних робіт з будівництва та реконструкції об’єктів на території Житомирської області, із завищенням вартості обсягів та об’ємів виконаних робіт. А вже у квітні 2018 року слідчі отримали доступ до документів ТОВ “Артхаус”.

Починаючи з 2016 року ТОВ “АртХаус” переміг у 28 закупівлях на загальну суму 160,1 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->