Екс-керівник Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО крав гроші, передбачені на реабілітацію 

Фото з сайту СБУ

Співробітники Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБ України спільно з Державним бюро розслідувань викрили протиправний механізм із розтрати бюджетних коштів, передбачених на реабілітацію учасників АТО, посадовцями  Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-цетру Служби безпеки України.

Так, оперативники спецслужби задокументували протиправну діяльність службовців держустанови, що підписали акти виконаних робіт, в які внесені завідома недостовірні відомості щодо обсягів наданих послуг із психологічної реабілітації учасників АТО.

“Це стало підставою для незаконного перерахування бюджетних коштів у сумі понад двадцять два мільйони гривень на рахунки комерційних структур”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили, що зокрема, протягом 2016-2018 років через відсутність належного відомчого контролю за використанням бюджетних коштів гроші  були незаконно привласнені керівниками реабілітаційних установ. Під час  проведення санкціонованих обшуків було отримано матеріали, які підтверджують проведення оборудки.

Колишньому керівнику Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО оголошено повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх задіяних у протиправному механізмі осіб та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

-->