Департамент культури Запорізької міськради закупив музичних інструментів на півтора мільйони

Фото з відкритих джерел

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради 22 квітня за результатами відкритих торгів уклав угоду із ТОВ “Ін-Джаз” на поставку музичних інструментів на загальну суму 1,61 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору, компанія “Ін-Джаз” поставить до департаменту ксилофони, барабанну установку, гітари, клавінови, синтезатори, педалі, домри, скрипки, акордеони, піаніно та інші музичні інструменти. Так, ксилофон торгової марки Yamaha (Японія) 2018 року виробництва обійдеться міському бюджету у 61 тисячу гривень, а за віолончель марки Stagg (Китай) віддадуть 13,4 тисячі гривень.

Єдиним конкурентом на торгах виступив приватний підприємець Сергій Кір’як, чия пропозиція стала дорожчою на 2 тисячі гривень. Жодна з компаній не знижувала пропозицій під час аукціону.

ТОВ “Ін-Джаз” створено у лютому 2013 року. Керує фірмою Сергій Біліченко, а власником значиться мешканка Ірпеня (Київська обл.) Олена Болгаркіна. Починаючи з 2017 року компанія підписала 96 контрактів з бюджетниками на загальну суму 35,4 млн гривень.

За даними аналітичної платформи Youcontrol, за останній рік компанія провела від 3 до 5 операцій з офшорами, серед яких – компанії із “чорного списку” Європейського союзу, відповідно до висновків Ради Європи 2017/C 438/04 від 19.12.2017 року.

Георгій Шабаєв

-->