Через завантаженість членів тендерного комітету вдруге відклали будівництво спорткомплексу у Кілії

Зображення з відкритих джерел

У Кілії будівництво спортивно-розважального комплексу відкладено вдруге. Причиною зриву торгів стало завантаження членів тендерного комітету Департаменту фінансів Одеської ОДА.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з системи електронних закупівель Prozorro.

Уперше тендер на будівництво спортивно-розважального комплексу Департаментом фінансів Одеської ОДА було оголошено в листопаді 2018 року. Очікувана вартість робіт склала 3 млн 174 тис. 261 грн 40 коп. Пропозиція надійшла від ТОВ «СІТІПАРКІНГ», яке зголосилося виконати ці роботи за 3 млн  165 тис. 736 грн 80 коп. Однак, так як пропозиція надійшла лише від одного учасника, то, згідно законодавства, конкурс було відмінено.

У лютому Департамент оголосив тендер вдруге, очікувана ціна залишилась такою самою. Але цього разу участь в конкурсі зголосилося взяти вже чотири фірми: ПП «СГРАДАТА», ТОВ «ВДМ» ПП «БУДТРАНС» та ТОВ Дитячі та спортивні майданчики.

Пропозиція «Сградата» була визнана як найбільш економічно вигідна: вони запропонували виконати роботи за 2 млн 790 тис. 700 грн. Однак, у зв’язку з тим, що члени тендерного комітету були дуже завантажені, на засідання вони змогли зібратися лише 28 березня, тоді як оголошення ціни відбулося. А згідно законодавства строк оголошення переможця розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визнана найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів.

Саме тому рішення про проведення цього тендеру було відмінено.

Цікаво, що мер міста Павло Бойченко 31 березня встиг повідомити мешканцям Кілійської ОТГ про те, що роботи по будівництву цього об’єкту почнуться найближчим часом.

«Завершився тендер по визначенню підрядника який буде виконувати роботи з будівництва спортивних майданчиків у м. Кілія в районі вул. Кубишкіна. Найближчим часом очікуємо початку робіт. Проектом передбачається будівництво футбольного поля зі штучним покриттям, волейбольного та баскетбольного і майданчики з тренажерами», – написав він на своїй сторінці у ФБ.

На зауваження, що тендер відмінено пояснив, що він про це не знав, коли розміщував допис.

Олеся Ланцман

-->