Через повторний вирок селищний голова замість 7 років в’язниці отримав умовний термін

Фото з відкритих джерел

Суд визнав винним в отриманні 3 тисяч доларів хабара за сприяння у виділенні двох земельних ділянок колишнього Хорошевського селищного голову Харківської області Миколу Лізниченка та засудив його до 5 років  ув’язнення.

Про це “БЛОГЕРАМ” йдеться у вироку Харківського районного суду від 10 квітня 2019 року.

Це вже другий вирок по справі Лізниченка. Два роки тому, суд виніс вирок та присудив йому 7 років ув’язнення. Але потім він був скасований апеляційним судом, тому що в мотивувальній частині вироку не були доведені дї селищного голови на вимагання неправомірної вигоди.

Прокуратура звинувачувала Лізниченка у тому, що у 2014 році він вимагав від підприємця, який займався наданням інформаційної та юридичної допомоги при оформленні землі і на той час представляв інтереси двох громадян, 3 тис. дол. за сприяння у виділенні двох земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво на території смт. Хорошеве.

Першу частину хабара у 10 тис. грн селищний голова отримав на початку січня 2015-го. На отриманні решти 50 тис. грн на початку червня він був затриманий правоохоронцями.

На відміну від першого розгляду цієї справи, Лізниченко визнав себе винним повністю.

Відтак суд присудив йому 5 років ув’язнення з випробувальним терміном 3 роки. Також суд скасував арешт на його майно та повернув заставу у сумі 243 тис. грн.

Павло Новик

-->