Апеляція залишила посадовцю покарання у вигляді 5 років позбавлення волі за вирубку 350 дерев

Фото з сайту УНІАН

Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури області та залишив без задоволення апеляційну скаргу заступника начальника відділу Державної екологічної інспекції в області, якого обвинувачують у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прокуратури Дніпропетровської області.

“Так, у березні 2016 року вказаний посадовець одержав неправомірну вигоду у розмірі 68 тис грн за складання акту про можливість видалення 340 дерев акацій на території Лобойківської та Чумаківської сільських рад”, – йдеться у повідомленні.

Вироком Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська його визнано винним у скоєнні вказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади строком на 3 роки з конфіскацією майна.

Сторона захисту посадовця не погодилась з таким рішенням суду та намагалась його оскаржити.

Дніпровський апеляційний суд, вислухавши доводи прокуратури області, залишив вирок суду першої інстанції без змін.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, у Хмельницькому на хабарі попався посадовець Держекоінспекції. Чиновник вимагав від приватного підприємця, що займається деревообробкою, п’ятнадцять тисяч гривень.

Також, як повідомляли “БЛОГЕРИ“, у Києві на хабарі попався чиновник Мінрегіонрозвитку.

Читайте також СБУ викрила системне хабарництво у посадовців Держводресурсів

-->