За розкрадання землі у передмісті Києва ще двом особам повідомлено про підозру

Фото з відкритих джерел

Загальна кількість підозрюваних у розкраданні особливо цінної землі в Києво-Святошинському районі зросла до дев’яти. 19 березня 2019 року ще двом особам повідомлено про підозру.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби НАБУ.

Зокрема, йдеться про:

– екс-головного вченого секретаря НААН (ч.5 ст.191, ч.3 ст.15, ч.1 ст.366  КК України);

– екс-заступника начальника Головного управління Держземагентства в Київській області (ч.5 ст.191, ч.3 ст.15 ч.5 ст.191 КК України).

Як повідомляли “БЛОГЕРИ”, раніше, 14 березня, статус підозрюваних у справі набули семеро осіб. Із-поміж них — посадовці Національної академії аграрних наук, Держземагентства в Київській області та Служби безпеки України.

Як встановили детективи НАБУ, впродовж 2013-2014 років підозрювані ініціювали ухвалення низки рішень, внаслідок яких 15,12 га державних земель незаконно перейшли в приватну власність. Йдеться про ділянки в передмісті Києва (село Гатне), які мали статус особливо цінної землі й повинні були використовуватися виключно з дослідницькою метою.

Раніше програма “Схеми: корупція в деталях” показала розслідування “Аграрні барони“, у якому йшлося про те, що очільники Національної академії аграрних наук та їхні родичі стають власниками земельних ділянок на територіях, що раніше використовувались підпорядкованими академії дослідницькими установами.

-->