Харківському прокурору “подарували” автомобіль за мільйон гривень

Фото з відкритих джерел

Прокурору Харківської місцевої прокуратури №1 Марині Петрушко подарували автомобіль марки Volkswagen 2017 року випуску вартістю 1 мільйон гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із повідомлення про суттєві зміни у майновій декларації прокурора від 18 березня 2019 року.

Так, згідно, із повідомлення прокурор Петрушко 12 березня отримала у подарунок автомобіль Volkswagen Tiguan 2017 року випуску, вартість якого складає 1 мільйон гривень. Дарувальником виявився Ігор Олександрович Грушевський – батько прокурора.

Нагадаємо, це не вперше, коли батько прокурора дарує йому подарунки. Так, у вересні 2017 року Петрушко, яка тоді носила прізвище Грушевська, отримала від батька подарунок у 250 тисяч гривень.

Як писав Харківський антикорупційний центр, людина з таким ПІБ працювала у правоохоронних органах, зокрема, була керівником Управління по боротьбі з організованою злочинності у Черкаській області. Крім того, Грушевський вказаний як помічних нардепа Геннадія Бобова та співзасновник ГО « Громадяни України у боротьбі з організованою злочинності», яку створив разом з іншими силовиками.

Раніше “БЛОГЕРИповідомляли, що дружина-пенсіонерка кандидата в директори держпідприємства скупилася на 10 мільйонів.

Георгій Шабаєв

-->