Уряд дозволив відчужити навчально-оздоровчий комлпекс “Червона Рута”

Фото з сайту ugv.com.ua

Кабінет міністрів України погодив відчудження основних фондів, які обліковуються на балансі філії “Учбово-оздоровчий комплекс “Червона Рута” акціонерного товариства “Укргазвидобування”.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із розпорядження Кабінету міністрів № 96-р від 27 лютого.

Так, у документі йдеться про те, що відповідно до Закону України “Про трубопровідний транспорт” уряд погоджує відчуження основних фондів акціонерного товариства “Укргазвидобування” за переліком, що додається до оригіналу. Самого переліку на сайті Кабміну опубліковано не було.

В Кабміні вважають, що це “дозволить скоротити невиробничі витрати товариства на утримання майна, яке не використовується в основній виробничій діяльності”.

Згідно із розпорядженням, відчудження майна відбуватиметься за ринковою вартістю шляхом продажу на конкурентних засадах із застосуванням електронної торгової системи ProZorro. Продажі.

Комплекс «Червона Рута» – розташований на березі Дніпра в 23 км від Києва в напрямку Конча-Заспа. Комплекс пропонує широкий спектр послуг: оздоровчий, спортивно-розважальний, готельний. На території комплексу знаходяться готель, 8 двоповерхових котеджів для відпочинку, відкритий басейн, футбольне поле, майданчик для міні-футболу, тенісний корт, озеро, дитячий майданчик та власний пляж.

Георгій Шабаєв

-->