У Рівному тендерний комітет відхилив пропозиції 6 із 7 учасників, обравши найдорожчу пропозицію

Фото з відкритих джерел

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації 12 березня за результатами відкритих торгів уклав угоду із ТОВ “Прогрес девелопмент компані” на будівництво амбулаторії на суму 8,87 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору, підрядник збудує лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Злобудниця (Рівненська область). Будівництво планують завершити до 28 грудня 2020 року.

У тендері взяли участь 7 компаній. Найдешевшою виявилася пропозиція ТОВ “Апартменс Сільвер”, яка запропонувала виконати умови договору за 7,82 млн гривень. Однак тендерний комітет відхилив пропозицію цієї компанії, зокрема через ненадання розрахунків будівництва.

В подальшому тендерний комітет відхилив пропозиції ще п’ятьох учасників – через невідповідний термін експлуатації обладнання, неправильного розрахунку кошторису, відсутність сканкопій кошторисів та ін.

Зрештою, перемогу здобуло ТОВ “Прогрес девелопмент компані”, тендерну пропозицію якого департамент Рівненської ОДА задовольнив.

Київське ТОВ “Прогрес девелопмент компані” було створено у 2017 році. Директором та одноосібним власником фірми є Наталія Чикун, а статутний капітал компанії становить 5 тисяч гривень. Основним видом діяльності компанії є неспеціалізована оптова торгівля. Всього ж компанія має 26 видів діяльності.

Цікаво, що власник фірми Наталія Чикун є дружиною офіцеру Рівненської військової служби правопорядку Михайла Чикуна, про що вказано в його майновій декларації за 2016 рік.

Усього, від початку свого створення, компанія підписала 25 контрактів на загальну суму 155,9 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->