У Луцьку оплатили фіктивний ремонт дороги

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці підозрюють, що на ремонті дороги у Луцьку вкрали сотні тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Луцького міськрайонного суду Волинської області від 19 лютого 2019 року.

6 серпня 2018 року Департамент житлово – комунального господарства Луцької міськради уклав угоду з ТзОВ “ПБС” на капітальний ремонт перехрестя вулиць Дубнівської з вулицею Карпенка – Карого вартістю 9,89 млн. грн.

Роботи мали бути виконані до кінця 2018 року на суму 8,4 млн. грн.

Водночас у правоохоронців виникли сумніви, щодо виконання робіт. Так, під час огляду станом на 24.01.2019, який був проведений перехресті вулиць Дубнівської з вулицею Карпенка – Карого в місті Луцьку, наявні видимі ознаки пошкодження, відшарування, руйнування та інших змін асфальтобетонного покриття.

Крім того, поліція виявила факти не відповідності між фактично виконаними роботами та роботами, які вказано у актах приймання виконаних робіт.

Зараз готується проведення експертизи.

З даними сайту «Наші Гроші», франківську фірму  «ПБС» контролює нардеп, кандидат в президенти України Олександр Шевченко (обрався від «Блоку Петра Порошенка», потім вийшов із фракції). Раніше він керував курортом «Буковель», який належав Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському. Курорт був у заставі «Приватбанку», який націоналізували у 2016 році.

Павло Новик

-->