На Одещині співробітника УЗЕ судять за одержання хабара

Фото з відкритих джерел

В Одесі старшого оперуповноваженого Управління захисту економіки (УЗЕ) в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України разом з місцевим бізнесменом судять за одержання хабара.

Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з ухвали з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Наразі відомо, що Київський районний суд призначив підготовче засідання по справі № 520/695/19. Обвинуваченими по цій справі є Прушинський Андрій Петрович і Ткаченко Михайло Михайлович.

Прушинський Андрій працює старшим оперуповноваженим в Управлінні захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Ткаченко Михайло Михайлович за даними аналітичної платформи YouControl є засновником низки фірм: ПП «Астарта-Лекс», ТОВ «ТД «Текспро», ПП «Бахус-Т», ТОВ «Регіонбудмонтаж.», ПП «Фандорін», ТОВ «Макрополос», та ГО «Віта-Кодима.

Прокурор повідомляє про обвинувачення згідно ч.3 ст.368 КК України, а саме одержання хабара в особливо великому розмірі що карається від 8 до 12 років позбавлення волі.

27 лютого 2016 року Андрій Прушинський пройшов атестування, за результатами якого Центральною атестаційною комісією №7 Національної поліції України складено Атестаційний лист у розділі ІV- Результати атестування (висновок атестаційної комісії) якого зазначено: – 4 – займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність. Водночас Прушинський Андрій не був згодний з такими висновками атестаційної комісії та почав судитися з нею. Більш, ніж 6 разів він подовав позов до суду, поки, зрештою, не натрапив на суддю апеляційного адміністративного суду Осіпова Ю.В, котрий частково задовольнив позов старшого оперуповноваженого УБЗ та скасував рішення атестаційної комісії.

Станіслав Маденс

-->