Посадовець Київської митниці виявився системним хабарником

Фото з сайту СБУ

На систематичних хабарах затримано головного державного інспектора відділу митного оформлення одного з постів Київської митниці Державної фіскальної служби.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-центру Служби безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від громадян за оформлення міжнародних вантажів без сплати обов’язкових митних платежів.

«Такса» за кожне оформлення товарів, зокрема автомобільних запчастин, становила п’ятдесят відсотків від встановленої суми”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали зловмисника поблизу робочого місця під час отримання чергового хабара у сумі тисяча доларів США.

“У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України фігуранту справи оголошено про підозру в скоєнні злочину”, – повідомили в прес-центрі СБУ і додали, що заходи із викриття протиправних дій посадовця проводились під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою Одеської області викрили на систематичному одержанні хабарів старшого державного інспектора одного із митних постів регіону.

-->