Поліція відкрила третю кримінальну справу через крадіжку грошей на ремонті школи

Фото ілюстративне з відкритих джерел

На початку 2019 року поліція відкрила нове, вже третє кримінальне провадження через крадіжку частини коштів на ремонті школи.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Каховського міськрайонного суду Херсонської області від 22 лютого 2019 року.

У 2017 році між КУ «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» та ТОВ «Будмайстер» було укладено угоду щодо капітального ремонту котельні із заміною опалювальних котлів і насосів Чистопільської ЗОШ вартістю 892,2 тис. грн.

Наприкінці 2017 року поліція відкрила кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем через завищені обсяги та вартість робіт. Виявилось, що вартість робіт була завищена на 384 тис. грн.

Після чого директору ТОВ «Будмайстер» оголосили підозру у зловживанні службовим становищем та заволодінні бюджетними коштами.

За даними відкритих джерел, директором та засновником ТОВ «Будмайстер» є Михайло Хачатуров. В 2017 році серед засновників був Володимир Папоян.

У 2018 році правоохоронці відкрили ще одне провадження через службову недбалость інженером технічного нагляду Валерієм Сорвіловим. Саме він не помітив невідповідність у актах виконаних робіт.

Крім того, вже у 2019 році, відкрито чергове провадження. Причиною стало те, що угода з інженером не була зареєстрована згідно наказу Міністерства фінансів України.

Тож підозру у сложбовій недбалості можуть отримати і керівники районного центру, які й замовляли роботи.

Павло Новик

-->