НАЗК знайшло правопорушення у діях нардепа та двох заступників міністрів

Зображення з відкритих джерел

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду адмінпротоколи стосовно восьми осіб за недотримання вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, одержання подарунків, а також невиконання законних вимог Національного агентства.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення НАЗК.

Зокрема, складено протокол стосовно народного депутата України Сергія Тарути, який використав надане йому право на депутатське звернення в приватних інтересах та з метою, яка не пов’язана зі здійсненням його депутатської діяльності.

“Зазначене містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, складено протокол стосовно першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, який входив до складу наглядової ради публічного акціонерного товариства «Каховський завод електрозварювального устаткування», створеного з метою одержання прибутку, маючи повноваження щодо управління діяльністю товариства.

Як повідомили в НАЗК, він не вжив заходів щодо припинення своїх повноважень члена наглядової ради у зв’язку із призначенням на відповідні посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Такі дії свідчать про вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-4 КУпАП.

“Національне агентство зазначає, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ”, НАЗК направило до суду 16 протоколів стосовно проректора КПІ: укладав договори підряду в умовах конфлікту інтересів.

-->