На Дніпропетровщині КП замовило катафалк за мільйон на тендері з “технічним” учасником

Фото з відкритих джерел

Нікопольське комунальне підприємство “Ритуал” за результатами відкритих торгів 8 січня підписало договір з ТОВ “Автодержпостач” на поставку автомобіля спеціалізованого призначення для перевезення тіл на суму 898,9 тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Так, згідно з умовами договору, компанія-переможець поставить комунальному підприємству автомобіль 2018 року випуску із термошумоізоляцією салону та магнітолою. Відсік для трупів буде обладнаний нержавіючою сталлю, дренажним зливом, а також плафонами для освітлення.

Єдиним конкурентом переможця на торгах стало ТОВ “Експерт-Трейдер”, яке запропонувало на 1 тисячу більше, від конкурента. Обидві компанії не знижували пропозицій під час аукціону.

Згідно із даними аналітичної платформи Dozorro, “Експерт-трейдер” брав участь у 101 закупівлі і жодного разу не перемагав. Із нинішнім переможцем торгів компанія конкурувала 64 рази. Таким чином, фірма має ознаки “технічного” учасника.

ТОВ “Автодержпостач” із статутним капіталом у 50 тисяч гривень було створено в Києві у травні 2017 року. Керує фірмою Олена Доманська, а володіє – уроженець Знам’янки Кіровоградської області Андрій Шумілов. За час свого існування компанія підписала 136 контрактів з бюджетниками на загальну суму 147,1 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->