Київрада планує віддати гектар землі на Оболоні колишньому регіоналу і його помічникам

Фото з відкритих джерел

Київська міська рада підготувала рішення, яким передає в оренду земельну ділянку в Оболонському районі міста Києва товариству “Астор інвест”, співвласником якої є колишній регіонал Валерій Бевзенко.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із проекту рішення, розміщеному на сайті Київради.

Так, згідно із проектом, Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради підготував проект рішення “Про передачу в оренду ТОВ “Астор інвест” земельної ділянки площею 0,88 га для експлуатації та обслуговування будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Резервній, 8, в Оболонському районі міста Києва. Нормативна грошова оцінка землі становить 11,2 млн гривень.

На цій ділянці ТОВ “Астор інвест” збирається розмістити промислові об’єкти. Передача земельної ділянки в оренду для експлуатації цілісного майнового комплексу здійснюється на 10 років.

Наразі проект постанови перебуває на розгляді комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

ТОВ “Астор інвест” було створено у вересні 2017 року. Керує фірмою Олексій Назаров, а власниками є Валерій Бевзенко, Юрій Цибульник та Дмитро Попов.

Валерій Бевзенко родом із Івано-Франківська. Протягом 5 та 6 скликання був депутатом Верховної Ради України. У 2006 році він вступив в “Партію регіонів” і протягом 6 років пробув у парламенті. Згодом, у 2012 році, він вийшов із лав партії.

До цього, з 2000 по 2006 рр. він працював головою наглядової ради ЗАТ “Керамет”, основним видом діяльності підприємства є збір та переробка металобрухту чорних металів.

Інші власники фірми – Юрій Цибульник та Дмитро Попов – були помічниками Бевзенка у 6 скликанні Верховної Ради, коли він був депутатом парламенту.

Георгій Шабаєв

-->