Фірмі, яка зі скандалом отримала земельну ділянку, віддали ще 8 га лісів на Одещині

Фото з відкритих джерел

Уряд надав TOB “Грінтермінал” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 8,61 га в оренду на 49 років із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із розпорядження уряду від 6 березня 2019 року розміщеному на сайті Кабміну.

Так, згідно із розпорядженням, уряд надав підприємству “Грінтермінал” в оренду земельну ділянку лісогосподарського призначення, що перебувала у постійному користуванні державного підприємства “Одеське лісове господарство”.

Вказується, що “надання земельних ділянок у користування сприятиме створенню додаткових робочих місць, стабілізації економічної обстановки регіону”.

“Так, після реалізації інвестиційного проекту кількість працівників товариства складатиме 350 осіб (проти 34 на сьогодні). Орієнтовний розмір орендної плати складе понад 3 млн. гривень щороку, що позитивно вплине на надходження коштів до бюджету територіальної громади смт Нові Білярі”, – йдеться на сайті Кабміну.

Згідно із Єдиним державним реєстром судових рішень, ще у січні 2019 року в суді слухалася справа за позовом Державного агентства лісових ресурсів України против ТОВ “Грінтермінал” та Головного управління Держгеокадастру в Одеській області.

Агентство лісових ресурсів вимагало скасування рішення про державну реєстрацію права оренди товариства з обмеженою відповідальністю «Грінтермінал» на земельну ділянку площею у більше, ніж 2 гектари.

Позовні вимоги були мотивовані тим, що договором оренди від 19.12.2016 року було порушено інтереси держави, оскільки земельна ділянка лісового фонду вибула з володіння держави з порушенням вимог законодавства, поза волею власника та спірний договір був укладений з порушенням встановленого чинним законодавством порядку. Вимоги “лісників” суд двічі відхилив.

ТОВ “Грінтермінал” було створено у червні 2015 року. Керує фірмою Ігор Журук, а статутним капіталом навпіл володіють Сергій Сергійович та Сергій Володимирович Фролови. Основним видом діяльності компанії є виготовлення масел та жирів.

Георгій Шабаєв

-->