Фірма чоловіка заступниці мера Запоріжжя отримала 2 мільйони за возики для аеропорту Бориспіль

Фото з відкритих джерел

Державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” 12 березня за результатами тендеру замовило у ТОВ “Завод підйомно-технологічного обладнання “Кран-технологія” автоматичні возики на загальну суму 1,97 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із  сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору, фірма поставить 16 металевих критих возиків вантодопідйомністю 2000 кг. Вартість одного возика без ПДВ складе 102,6 тисяч гривень. Возик зможе розвивати швидкість до 25 км/год.

У тендері взяли участь 4 компанії. До аукціону допустили ТОВ “Югпромтехмонтаж”, ПП “Фенікс плюс” та переможець “Кран-технологія”.

Дешевші пропозиції “Югпромтехмонтажу” та “Феніксу” відхилили через неповний пакет документів. Таким чином, перемога перейшла до “Кран-технології”, яка запропонувала 1,97 млн гривень.

ТОВ “Завод підйомно-технологічного обладнання “Кран-технологія” було створено у 2009 році. Статутний капітал фірми складає 65 тисяч гривень. Керує фірмою Андрій Харенко, а навпіл володіють Юрій Іллєйш та Роман Святун.

Як виявили “БЛОГЕРИ”, Юрій Іллєйш є чоловіком заступниці Запорізького міського голови Юлії Іллєйш. Інформацію про це вона вказала у своїй річній декларації за 2017 рік.

У подружжя у власності три квартири та п’ять земельних ділянок у Запоріжжі та області. Також у чоловіка є автомобіль Opel Vivaro 2007 року випуску. Юлія Іллєйш у розділі грошових активів вказала 540 тис гривень готівкою. Юрій Іллєйш також має готівкові кошти, але не вказав їхню кількість.

Починаючи з 2017 року “Кран-технологія” перемогла у 3 закупівлях на загальну суму 3,75 млн гривень, дві із них – для міжнародного аеропорту “Бориспіль”.

Георгій Шабаєв

-->