Фігурант кримінальної справи з орбіти Юрія Іванющенка отримав 26 мільйонів за харчування для Нацгвардії

Фото з відкритих джерел

Навчальний центр Національної гвардії України (військова частина 3007) за результатами відкритих торгів 28 лютого уклав угоду з ТОВ “Продторг-НГ” на постачання харчових продуктів на загальну суму 25,9 мільйонів гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Відповідно до умов договору, компанія-переможниця тендеру поставить Нацгвардії хліб, борошно, крупи, консерви, квасолю, м’ясо, макарони та ін. Постачання продуктів здійснюється протягом 2019 року.

Єдиним конкурентом на торгах Нацгвардії виступило ТОВ “Атомсервіс”, яке запропонувало на 17 тисяч гривень більше за конкурента. За три кроки аукціону жодна з компаній не знизила початкових ставок.

Як встановили “БЛОГЕРИ”, у провадженні ОВС прокуратури Автономної Республіки Крим знаходиться кримінальна справа за номером за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).

Прокуратура встановила суб’єктів господарської діяльності з ознаками фіктивного підприємства, які не одноразово перемагали в тендерах (державних закупівлях), що проводила Військова частина 3078 Національної гвардії України, серед них і переможець торгів ТОВ “Продторг-НГ”.

У травні 2018 року слідчий суддя надав прокурорам доступ до банківських рахунків “Продторгу”. Досудове розслідування триває.

ТОВ “Продторг-НГ” зі статутним капіталом у 100 тисяч гривень було створено у 2016 році. Одноосібним керівником і власником фірми є мешканець Києва Володимир Абрамов. Раніше власником цієї фірми було ТОВ “Геус-груп”. Починаючи з 2017 року, “Продторг” отримав 20 державних контрактів на загальну суму 85,6 млн гривень.

Як писало видання “Наші гроші”, фірма «Геус-Груп» зайняла в пулі харчувальників армії нішу ТОВ «Адмет груп», пов’язаного з оточенням екс-нардепа Юрія Іванющенка та офіцерами тилової служби Міноборони. Адмет груп» у грудні 2015 року було ліквідовано.

ТОВ “Атомсервіс” належить Ірині Лесеченко, яка одночасно є директором цієї фірми. Раніше власником фірми був мешканець с. Десна Чернігівської області Сергій Гнатенко.

Георгій Шабаєв

-->