“Друзі по вишу” систематично розігрували тендери на постачання продукції до “Артеку”

Фото з відкритих джерел

Шурин гендиректора “Артеку” Олександр Онопрієнко та власник ТОВ “Продовольча гуртовня” Артем Близнюк, які вчилися в одному університеті, систематично розігрували тендери на постачання продуктів харчування у міжнародний дитячий центр “Артек”.

Про це стало відомо із розслідування “БЛОГЕРІВ” “Улюбленці “Артеку”. Частина друга”.

Так, у січні 2018 року міжнародний дитячий центр “Артек” оголосив тендер на постачання чаю та кави. На тендер прийшли дві компанії – ТОВ “Платіум-постач” та ТОВ “Продовольча гуртовня”.

Перемогу на тендері здобула ТОВ “Продовольча гуртовня”, яка погодилася виконати умови договору за 207 тисяч гривень.

Одноосібно керує та володіє фірмою-переможницею Артем Близнюк. На своїй сторінці у соцмережі “Вконтакте” він вказав, що працює у міжнародному дитячому центрі “Артек”. Так само серед друзів Близнюка є Олександр Онопрієнко, брат дружини гендира “Артеку” Сергія Капустіна та донедавна власник ТОВ “Платіум-постач” – єдиного конкурента “Гуртовні” на цих торгах.

Згодом у телефонній розмові Близнюк підтвердив, що дійсно разом із Онопрієнком навчався в одному університеті.

Так само фірми конкурували між собою і на торгах щодо поставки картоплі та гороху в “Артек” на суму 1,3 млн гривень – тоді перемогу також здобула “Продовольча гуртовня”. В іншому тендері на поставку овочів та фруктів на 4,2 млн гривень перемогу серед цих двох компаній здобула так само “ТОВ “Продовольча гуртовня”.

Виходить, що фірма Артема Близнюка, який у своєму профілі вказав місцем роботи дитячий табір “Артек”, постачає продукцію у той самий “Артек” і не тільки через тендери, але й напряму. А в “друзях” у нього значиться дружина генерального директора “Артеку” і її брат, колишній власник фірми ТОВ “Платіум постач”, з яким Близнюк навчався в одному університеті.

Повний текст розслідування читайте ТУТ.

Георій Шабаєв

-->