ДАСУ перевірить закупівлю Департаменту ЖКГ Херсонської міськради

Фото з відкритих джерел

Держаудитслужба перевіряє закупівлю послуг з прибирання Департаменту ЖКГ Херсонської міськради на суму більш ніж 5,5 мільйонів гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з інформації про початок моніторингу у системі “Prozorro”.

Підставою для перевірки стала інформація про наявність ознак порушень законодавства у сфері публічних закупівель та виявлені при перевірці органом державного фінансового контролю ознаки порушень законодавства.

Закупівля, яку перевірятимуть державні аудитори стосується послуг щодо очищування від сміття в Дніпровському, Суворовському, Таврійському, Корабельному та Шуменському районах Херсона, яку було оголошено Департаментом ЖКГ ще наприкінці січня цього року.

Важливо відмітити, що закупівлю, яку перевірить Держаудитслужба було оголошено 23 січня 2019 року, а вже на наступний день херсонський Департамент ЖКГ оголосив ідентичний тендер на меншу суму – 2,07 мільйони гривень. Договори по останній закупівлі вже є підписаними. Датою підписання цих договорів значиться 6 березня, хоча в оголошенні цього ж тендеру вказано, що тендерні пропозиції по ній прийматимуться аж до 11 березня. Тобто з цих документів видно, що херсонські чиновники так поспішали заключити договори зі своїми постійними підрядниками, що аж не дочекалися завершення торгів.

Так наприклад, серед тих з ким завчасно було підписано договори є ТОВ “Альянс Буд” за останні 3 роки отримав вже 14 контрактів від Департаменту ЖКГ на суму більше 6 мільйонів гривень. Ще одним переможцем у цьому тендері стала фірма ПП “ГрінПаркСервіс”. За 2 роки ця фірма підписала вже 10 контрактів з департаментом ЖКГ. На рахунку ще однієї фірми ПП “Південькомунсервіс”, яка отримала лот з цього тендеру вже є 18 контрактів тим самим херсонським ЖКГ.

Катерина Маденс

-->