Будувати спорткомплекс для військових буде фігурант кримінальної справи з арештованими рахунками

Фото з відкритих джерел

Південне територіальне квартирно-експлуатаційне управління 18 лютого за результатами переговорної процедури уклало угоду із ТОВ “Даксс” на будівництво спортивного комплексу у військовому містечку на загальну суму 13,78 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору, “Дакс” збудує фізкультурно-оздоровчий комплекс для військових у військовому містечку у с. Дачне Одеської області. Так, компанія виконає загальні будівельні роботи, проведе водопровід та каналізацію, облаштує опалення та вентиляцію. Відповідно до графіку виконання робіт, спорудження комплексу має бути завершене до кінця 2019 року.

Процедура закупівлі проводилася за переговорною процедурою для потреб оборони, тому контракт із переможцем укладався напряму.

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, головне управління Нацполіції в Одеській області у січні 2019 року відкрило кримінальне провадження за фактом заволодіння державними коштами посадовими особами Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління та посадовими особами підприємств-генпідрядників під час виконання будівельних робіт з будівництва будівель казарм та ремонту будівлі їдальні та гуртожитку. Серед них і ТОВ “Даксс”.

6 березня цього року суд арештував документацію, яку ТОВ “Даксс” подавало на один із тендерів, на якому, як підозрюють правоохоронці, відбулося словживання. А вже 14 березня слідчий суддя Центрального районного суду м. Миколаєва наклав арешт на кошти, розміщені на банківському рахунку компанії.

Одеське ТОВ “Даксс” було створено у 2011 році. Статутний капітал фірми складає 1 тисячу гривень. Керує фірмою Володимир Демченко. Підписантом та одноосібним власником фірми є Сергій Стефанов. У період з 2016-2019 рр. компанія отримала 29 державних замовлень на суму понад 138 млн гривень. 

Георгій Шабаєв

-->