Харківський прокурор двічі отримав по мільйону у подарунок від батька: купив квартиру та облігації

Фото з відкритих джерел

Прокурор Харківської місцевої прокуратури №5 Валерій Глух задекларував подарунок від свого батька у розмірі 994,1 тисяч гривень та придбав облігації АТ “Трест Житлобуд-1” – будівельної компанії у Харкові.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із повідомлення про суттєві зміни у майновій декларації прокурора від 24 лютого 2019 року.

Так, згідно наведеної інформації, Глух отримав подарунок у грошовій формі від свого батька – Валерія Глуха у розмірі 994,1 тисяча гривень. Після чого він 18 лютого за ту ж саму суму придбав 994 облігації підприємства “Трест Житлобуд-1”, яка займається будівництвом житла.

Цікаво, що це не перший подарунок, отриманий прокурором від батька. Так, у вересні 2018 року за такою ж “схемою” Глух отримав подарунок у розмірі 967,4 тисячі гривень. За ці кошти прокурор придбав квартиру площею 69 кв. м у ЗНВПІФ “Житлобуд-1”.

Батько прокурора Валерій Глух керує та володіє приватним туристичним підприємством “Круїз”. У цьому ж підприємстві, згідно із декларацією прокурора за 2017 рік, працює і його дружина – Наталія, дохід якої за рік склав близько 40 тисяч гривень.

Сам прокурор Глух доходів від роботи не вказував.

Раніше “БЛОГЕРИповідомляли, що працівник фінуправління Генштабу ЗСУ придбав нову автівку, на яку не мав задекларованих коштів.

Георгій Шабаєв

-->