У Харкові судовий розпорядник без заощаджень придбала квартиру за мільйон

Зображення з відкритих джерел

Судовий розпорядник Червонозаводського суду м. Харкова Ольга Ляшенко придбала квартиру за 958 тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення про суттєві зміни у майновій декларації чиновниці від 17 лютого.

Згідно із документом, Ольга Ляшенко 14 лютого набула у власність квартиру у Харкові  площею 65,2 кв. м. за 958 тисяч гривень.

У своїй декларації за 2017 рік Ляшенко вказала, що її сукупний річний дохід склав 20 тисяч гривень. Також вона отримала 10 тисяч гривень допомоги при народженні дитини.

Її чоловік Віталій Ляшенко, який працює в Управлінні Національної поліції в Харківській області, у 2017 році задекларував 104,3 тисячі гривень доходу. При цьому, згідно із декларацією, у подружжя були відсутні об’єкти нерухомості.

Згідно з декларацією Віталія Ляшенка за 2018 рік, він заробив 134,2 тисяч гривень, а його дружина Ольга – 147,8 тисяч гривень. Об’єкти нерухомості у декларації не вказуються.

Інформації щодо будь-яких грошових активів у декларації Ляшенків вказано не було. Подарунків та кредитів подружжя також не отримувало.

Раніше “БЛОГЕРИ” писали, що головний спеціаліст відділу соціального забезпечення Кіровоградського обласного військового комісаріату Лілія Афанасьєва придбала квартиру у Кропивницькому за 630,3 тисяч гривень, не маючи заощаджень.

Георгій Шабаєв

-->