Судитимуть підрядника, який розікрав понад два бюджетних мільйони на будівництві гідровузла у Бортничах

Фото з відкритих джерел

Слідчим управлінням ГУНП у м. Києві завершено досудове розслідування відносно директора підрядної організації, який підозрюється у розкраданні 2,4 млн грн бюджетних коштів.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомення на прокуратури міста Києва.

Установлено, що у 2011 році очолюване посадовцем підприємство виступило виконавцем робіт по будівництву гідровузла мікрорайона Бортничі на замовлення Комунального підприємства «Позняки-Інвест-УКБ Дарницького району міста Києва.

“Під час складання актів виконаних робіт підрядник, шляхом складання завідомо неправдивих документів щодо вартості та обсягу цих робіт, заволодів грошовими коштами на загальну суму близько 2,4 млн грн, чим спричинив державі збитки в особливо великих розмірах”, – йдеться у повідомленні.

За результатами слідства, яке здійснювалося за оперативного супроводження УЗЕ в м. Києві ДЗЕ НП України, посадовцю оголошено підозру за ч. 2 ст. 28 ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України.

Наразі обвинувальний акт відносно нього скеровано до суду, повідомили в прокуратурі і додали, що крім того, прокурором заявлено цивільний позов про стягнення з посадовця завданих державі збитків на зазначену суму.

-->