Суддя ВСУ зі справи Гонгадзе придбала квартиру за 2,5 мільйони у компанії з оточення нардепа Зубика

Фото з сайту “Чесно”

Суддя Верховного суду Наталія Марчук отримала у власність квартиру в Києві площею 93,8 кв.м., придбавши її у ТОВ “Компанія з управління активами “Крістал Ессет Менеджмент” за 2,66 мільйони гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення про суттєві зміни у майновій декларації судді від 19 лютого.

Так, згідно із повідомленням, суддя Марчук 15 лютого придбала квартиру у ТОВ “Компанія з управління активами “Крістал Ессет Менеджмент”.

Як писали “Наші гроші”, ще на початку 2017 року одноосібним власником та керівником цієї фірми був Валерій Кулаков, який на парламентських виборах 2012 року був довіреною особою нардепа Володимира Зубика (сьогодні входить до депутатської групи «Відродження», раніше представляв «Партію регіонів»). Також Кулаков допомагав Зубику з 5 по 8 скликання ВРУ, сьогодні офіційно помічником нардепа не числиться. Наразі Кулаков залишається керівником компанії, а її власником є Сергій Чумак – торік він позичив Зубику 2,5 млн грн.

Цікаво, що ця суддя у 2017 році працювала у касаційному суді м. Києва, який у червні того ж року відсторонив представника Мирослави Гонгадзе Валентину Теличенко від участі в касаційному процесі щодо вбивці Гонгадзе Олексія Пукача.

“Учора колегія касаційного суду на чолі з головуючою Марчук Наталією Олегівною незаконно та в порушення моїх прав як потерпілої позбавила мене можливості представляти мої інтереси в судовому процесі у справі касаційного провадження за обвинуваченням Пукача в умисному вбивстві Георгія Гонгадзе”, – заявляла Мирослава Гонгадзе.

У декларації за 2017 рік суддя Марчук вказала, що отримала 343,3 тис гривень заробітної плати у Вищому спеціалізованому суді та 284,3 тисячі у Верховному суді. Серед грошових активів суддя вказала близько 6 тисяч гривень та 1 тисячу євро, що розміщені на банківському рахунку.

Раніше “БЛОГЕРИ” писали, що судовий розпорядник Червонозаводського суду м. Харкова Ольга Ляшенко придбала квартиру за 958 тисяч гривень. Заощаджень та коштів, на які можна було б придбати нерухомість, у декларації держслужбовця вказано не було.

Георгій Шабаєв

-->