Пов’язані компанії вже вдруге “розводять” київських комунальників на мільйони

Фото з відкритих джерел

Комунальне підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м.Києва” за результатами відкритих торгів 14 січня замовило у ПБФ “Овен” очищення печей і димарів та їх технічного обслуговування на суму 2,11 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору виконавець зобов’язується протягом 2019 року надавати послуги з технічного обслуговування димових та вентиляційних каналів у Печерському районі Києва. Відповідно до калькуляції ціни, прочистка одного вентиляційного каналу у житловому будинку складе 35,82 гривень.

Інша компанія, яка брала участь у тендері і пропозиція якої виявилася вищою, – ТОВ “Облгазсервіс”. Вона разом із переможцем користується однаковим телефоном – +38 (050) 494-10-40. Про що свідчать дані із Youcontrol. Це може свідчити про антиконкурентні узгоджені дії.

Ці компанії не вперше беруть участь у сумнівних комунальних підрядах Києва.

Нагадаємо, як повідомляли “БЛОГЕРИ”, 2 січня ПБФ “Овен” разом із “Облгазсервісом” “розвели” КП “Комунальне підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва”. Тоді сума контракту склала 7,77 млн гривень.

Окрім того, співвласник ПБФ “Овен” Юрій Зіско – чоловік спеціалісти Пенсійного фонду у Херсонської області Світлани Зіско. “БЛОГЕРИ” виявили, що у своїй декларації за останні два роки вона не вносила відомостей про фірму ПБФ “Овен”, співвласником якої є її чоловік.

Приватна багатогалузева фірма “Овен” створена у 1996 році. Керує компанією зі статутним капіталом 1000 гривень Юрій Зіско, який до того ж є власником 67% компанії, інша частина належить Андрію Федоренко. З 2017 року компанія перемогла у 20 закупівлях і підписала контрактів на суму 43,6 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->