Пов’язані ФОПи “розіграли” півмільйона на медичному обладнанні для МВС

Фото з відкритих джерел

Державна установа «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву» за результатами тендеру 17 грудня уклала угоду із приватним підприємцем Сергієм Морозом на поставку медичного обладнання на суму 458,5 тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору передбачено, що переможець має поставити установі проекційний офтальмологічний периметр SK-850A (країна походження – Китай). В комплект периметру входять: пристрій відгуку пацієнта, зовнішній чорно-білий лазерний принтер, клавіатура та миша.

У листопаді 2018 року КП “Консультативно-діагностичний центр” Голосіївського району м. Києва купувало такий самий офтальмологічний периметр на чверть дешевше від нинішнього контракту –  за 365 тисяч гривень.

Єдиним конкурентом на тендері виступив інший приватний підприємець – Гліб Прокопів, запропонувавши на одну тисячу гривень більше за переможця. ФОПи не знижували пропозицій під час аукціону.

Згідно із даними Youcontrol, Сергій Мороз та Гліб Прокопів пов’язані між собою спільним телефоном – +38 (050) 861-72-88. Так само цей телефон є контактним для харківської фірми ТОВ “Лабпартнер”.

“БЛОГЕРИ” вже писали про цю компанію та пов’язаних із нею учасників. Зокрема, 4 грудня «Центр Первинної Медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» за результатами тендеру уклало договір з приватним підприємцем Володимиром Матюшенко. Його суперником виступив Антон Білоусов, який користується тим самим телефоном – +38 (050) 861-72-88.

Цікаво, що цей телефон використовує інший приватний підприємець Ольга Матюшенко. “БЛОГЕРИ” повідомляли, що вона стала переможницею торгів на постачання офтальмологічного обладнання для лікарні у Борисполі (Київська обл.). Тоді вона конкурувала з вищезгаданим Сергієм Морозом, який використовує той самий номер телефону. Тоді сума контракту склала 574,7 тисяч гривень.

Георгій Шабаєв

-->