Після розслідування WikiInvestigation керівництво приватного вишу на території Драгоманова звільнилося

Зображення з сайту WikiInvestigation

24 грудня 2018 року керівники Київського Інституту економіки, екології і права, який орендує площу в корпусах Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, покинули свої посади. 

Про це “БЛОГЕРАМ” повідомив центральний координатор WikiInvestigation Олександр Волошин з посиланням на інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Звільнення керівників вишу сталося в акурат після розслідування WikiInvestigation та після того, як за результатами відповідної заяви про злочин було відкрито кримінальне провадження.

За словами О.Волошина, 24 грудня донька ректора НПУ імені М.П. Драгоманова Тетяна Андрущенко та донька президента Національної академії педагогічних наук Кремень Тетяна вийшли зі складу засновників Інституту економіки, екології і права. Того ж дня пішла з посади ректорка вишу Олена Биковська. До слова, про свій раптовий відхід від справ Биковська повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці у своєму прощальному відео.

Своєю чергою Тетяна Кремень підтвердила WikiInvestigation, що вийшла зі складу засновників Інституту економіки, екології і права. Водночас, за її словами, її участь в якості засновниці вишу була суто формальною.

“Моя участь у цьому проеті була абсолютно формальна, жодних рішень я не ухвалювала, жодних доходів не отримувала”, – відповіла Тетяна Кремень WikiInvestigation.

Нагадаємо, за результатами розслідування WikiInvestigation поліція відкрила кримінальне провадження стосовно посадових осіб Київського відділення фонду держмайна та Інституту Економіки Екології і права за фактом розтрати майна або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим повторно або за попередньою змовою групи осіб.

Суть корупційної схеми полягає в тому, що приватний інститут орендує приміщення в державного ВНЗ Драгоманова всього на 15 годин на місяць і навчає за ці 15 годин близько 60 груп студентів. Крім того цей виш взагалі безоплатно користується актовою залою універу Драгоманова.

-->