Після розслідування “БЛОГЕРІВ” ЦПК звернувся до АМКУ і ДАСУ

Зображення з відкритих джерел

Громадська організація “Центр протидії корупції” звернулася до Антимонопольного комітету України (АМКУ) та Державної аудиторської служби України (ДАСУ) з прохання перевірити можливу змову на тендері у Жовтих Водах, про який писали “БЛОГЕРИ”.

Про це “БЛОГЕРАМ” повідомив юрист “Центру протидії корупції” Денис Свириденко.

Він також також повідомив, що головний офіс АМКУ передав звернення до Дніпропетровського регіонального відділення.

“За результатами дослідження, у разі підтвердження ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, органами Комітету буде вжито відповідних заходів”, – відповіли в АМКУ.

Мова йде про розслідування “Як компанія з орбіти «Народного фронту» допомогла «розвести» жовтоводську ТЕЦ на півтора мільйони”, яке було опубліквано 18 січня цього року.

У тексті розслідування мова йде про ознаки змови між учасниками тендеру, оголошеному КП “Жовтоводськтепломережа” – компаніями “Тортус” та “Бекет-2017”.

“Виходить, що фірма ТОВ «Тортус», не подавши низку необхідних до тендеру документів нібито через халатність її працівників, таким чином «допомогла» ТОВ «Бекет 2017» з тим самим директором, пропозиція якого була дорожчою, отримати комунальний підряд від Жовтоводської ТЕЦ на охоронні послуги”, – йдеться у матеріалі.

“Оскільки виявлено ознаки антиконкурентних узгоджених дій, що призвело до спотворення результатів торгів, ми звернулися до АМКУ. Також, оскільки замовником було порушено вимогу пункту сьомого частини першої статті 17 Закону, а саме обов’язок відхилити тендерні пропозиції учасників закупівлі у зв’язку з їх пов’язаністю, ми звернулись до комунального підприємства та до ДАСУ”, – заявив юрист ЦПК Свириденко.

Окремо юрист ЦПК звернувся до Державної аудиторської служби та комунального підприємства, однак там відповіді поки не надали.

Георгій Шабаєв

-->