Нові можливості для розслідувачів (АНОНС)

АнонсПроект «Підтримка антикорупційних розслідувань мережі «Блогери за добре врядування» запрошує до співпраці на гонорарній основі журналістів, громадських активістів, фрілансерів, які створюють журналістські антикорупційні розслідування.

Проект забезпечує редагування, юридичну передпублікаційну експертизу, публікацію на веб-платформі «Блогери за добре врядування» авторських журналістських матеріалів (новин, репортажів, розслідувань) на такі теми:

  • громадський контроль за використанням публічних фінансів (бюджетів усіх рівнів – від бюджету ОТГ до Державного бюджету України);
  • громадський контроль за прийняттям рішень всіх гілок та рівнів влади (від рішення ОТГ до законів України);
  • висвітлення зв’язків бізнесу та влади на всіх рівнях;
  • висвітлення діяльності антикорупційних інституцій (НАБУ, НАЗК, Антикорупційний суд та інші);
  • висвітлення діяльності громадських організацій та проектів, громадських активістів, що спрямовані на підвищення прозорості та підзвітності органів влади та місцевого самоврядування.

У процесі створення журналістських розслідувань та інших матеріалів авторам рекомендовано керуватися Редакційною політикою проекту.

Автори матеріалів заохочуються долучитися до діяльності мережі«Блогери за добре врядування».

Проект «Підтримка антикорупційних розслідувань мережі «Блогери за добре врядування» адмініструє ГО «Центр соціальних ініціатив «АТОМ» та фінансується за рахунок грантів від Міжнародного фонду «Відродження» (IRF) та Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST).

У разі виникнення запитань прохання контактувати через ел.пошту – atom.ngo@gmail.com

-->