НАЗК направило до суду 16 протоколів стосовно проректора КПІ: укладав договори підряду в умовах конфлікту інтересів

Фото з відкритих джерел

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду адмінпротоколи, складені стосовно проректора КПІ та ще двох посадовців за порушення законодавчих вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби НАЗК.

Так, складено 16 протоколів стосовно проректора Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» з адміністративно-господарської роботи Петра Ковальова.

“Встановлено, що проректор у 2017-2018 роках, не повідомивши ректора університету про наявність у нього реального конфлікту інтересів, уклав 8 договорів підряду на загальну суму понад 634 тис. гривень з ТОВ «Спецбудмонтаж-3», керівником якого на момент підписання договорів був його рідний брат”, – йдеться у повідомленні.

Ще 16 протоколів складено стосовно директора відокремленого підрозділу «Старобільський технікум Луганського національного аграрного університету» Надії Жмуренко. Директор технікуму неодноразово видавала накази про встановлення премій та надбавок працівникам технікуму, в тому числі й своєму чоловіку, не повідомивши університет про наявність у неї реального конфлікту інтересів.

Крім того, направлено до суду 2 протоколи стосовно в.о. завідувача кафедри оперної підготовки та музичної режисури Національної музичної академії імені П.І. Чайковського Володимира Рожка. Перебуваючи на посаді ректора зазначеної академії, Володимир Рожок не повідомив Міністерство культури про наявний реальний конфлікт інтересів та підписав наказ про прийняття на роботу своєї близької особи (невістки).

У НАЗК нагадали, що відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачена частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – частиною другою цієї статті.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, НАЗК почало повну перевірку декларацій за 2016 та 2017 роки Згуровського Михайла Захаровича, ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

-->